Do Rožnova na kole za 10 minut

Boršov nad Vltavou

Do Rožnova na kole za 10 minut

Obec Boršov připravuje ve spolupráci s obcemi Homole a Planá záměr cyklostezky, která by vedla po levém břehu Vltavy. Cesta od železničního mostu do Rožnova tak na kole nezabere víc než 10 minut. Odtud budou cyklisté moci pokračovat dále do Českých Budějovic díky mostu, který vznikne u TJ Meteor. Pokud se chcete k záměru vyjádřit, hlasujte v anketě zde. Zatím ze 198 respondentů záměr vybudovat cyklostezku podpořilo 186 občanů. Nová cyklostezka mohla částečně odlehčit trase na Hlubokou, která je zvláště o víkendech značně přetížená, předpokládaná cena 6km cyklostezky, včetně osvětlení je 21 mil. Kč.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem