Projekt Muzeum Dobříš, který současné vedení města smetlo ze stolu

Dobříš

Projekt Muzeum Dobříš, který současné vedení města smetlo ze stolu

Členové TOP 09 Dobříš od samého počátku ve svém volném čase pomáhají s tímto projektem, jehož cílem je prosadit prvotní myšlenku - vybudovat jednotné městské muzeum v centru města, kde se bude mimo jiné veřejně prezentovat také výroba rukavic.

Jsme přesvědčeni, že tradice, která je s naším městem spjata 150 let by neměla být zapomenuta. Dalšími plánovanými expozicemi je fotogalerie z historie města, židovství, vodohospodářství aj.

Součástí projektu je také interaktivní a místnost pro konání veřejných a školních akcí. Vznik nového muzea beze sporu dodá městu na atraktivnosti i z hlediska turistického ruchu. Malicherné a neopodstatněné důvody současného vedení radnice nás nezastaví.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem