Kompostér do každého domu

Drnovice

Kompostér do každého domu

Obec Drnovice připravila díky dotaci z EU pro své občany kompostéry. Každý dům (číslo popisné) má nárok na jeden kompostér a to zcela zdarma.

Jedná se o 900l kompostér, který by měl vystačit na jednu celou sezonu kompostování. Hodnota kompostéru je 3.000 Kč, ale občané nebudou muset platit nic. Kompostér je, díky dotaci, pro občany zdarma. Po dobu 5 let budou mít občané kompostér zapůjčený. Po uplynutí této doby se stává jejich majetkem.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem