Školní rok v novém

Drnovice

Školní rok v novém

Základní škola prošla v letech 2013-2014 rozsáhlou rekonstrukcí. Díky tomu dnes nemáme málotřídní školu, ale každý ročník má svoji vlastní třídu. Součástí projektu byla i přístavba, která poskytuje dosud chybějící zázemí pro učitele a samozřejmě nová třída mateřské školy. Podařilo se tak uspokojit všechny drnovické žadatele o místo ve školce. Součet všech dotací pro budovu školy přesahuje 4,5 milionu korun. Nejvíce se podílela EU.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem