Kompetence, slušnost a odpovědnost

Hradec Králové

Kompetence, slušnost a odpovědnost

Právě nyní začíná nové rozpočtové období Evropské unie. Projekty umíme. Už jsme to ukázali. Jsme připraveni získat velký objem dotačních titulů na významné městské projekty. Víme, co chceme a jaké opravy takzvaně hoří. Máme jasné priority: zasadíme s o realizaci oprav Gayerových a Vrbenského kasáren, Severních teras a Žižkových sadů. Budeme vážně zvažovat a připravovat další projekty zkvalitňujících život v Hradci Králové, v městě, kde se nejlépe žije.

Víme, že řada návštěvníků si svůj obrázek o Hradci Králové udělá z Velkého náměstí. Proto máme v programu rekonstrukci Velkého náměstí hrazenou z městského rozpočtu.

Naším cílem je také pokračovat v regeneraci Benešovy třídy. Hradec Králové musí být atraktivní z pohledu budoucích i stávajících investorů. To nám pomůže udržet zaměstnanost našich občanů.

Sháníme podporu lidí, kterým Hradec není lhostejný. Kteří ocení, když se politika bude dělat slušně a odpovědně.

PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem