Nová energetika, ne pouze obnovitelné zdroje

Královéhradecký kraj

Nová energetika, ne pouze obnovitelné zdroje

Topení plynem je obecně nejoptimálnější, proto bychom ho měli všemi způsoby podporovat, včetně cílené pomoci těm, kdo si plyn prokazatelně nemohou dovolit a zatěžují okolí tím, že topí vším možným. Je lepší podporovat plyn než dotovat kotle na biomasu, protože provozovat rozumným způsobem kotel na biomasu není vůbec jednoduché. K jádru musíme přistupovat pragmaticky a bránit extrémům. Československo bylo jednou z mála zemí v ruském bloku, kde existoval jaderný výzkum. I proto je tu stále řada chytrých a zkušených lidí, kteří v jádru vidí perspektivu. Klíčovým úkolem přesahujícím naše hranice je vybudování provázané distribuční energetické sítě a jednotný dispečink v Evropě. Diskuze o energetice by se měla posunout od obnovitelných zdrojů právě k této nové energetice.

Bedřich Moldan, TOP 09 a Starostové

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem