Transparentní Liberec boří bariéry

Liberec

Transparentní Liberec boří bariéry

Liberec se potřebuje zbavit dluhů. Situaci je potřeba aktivně řešit, získat kladnou bonitu města u finančních ústavů, a získat tak prostředky na investice. Každá nová investice dává nové příležitosti pro zlepšení života města a jeho obyvatel. Díky transparentnímu hospodaření města a přehledné a včasné informovanosti o vyhlašování veřejných zakázek se docílí snížení finálních cen o 30 %, stejně jako se to daří Libereckému kraji či Semilům.

Vedení města musí aktivně zlepšit stav městských financí a nemůže jen čekat, co dostane z celostátního měšce. Je zapotřebí vrátit zpět daňové subjekty, které svá sídla převedly do Prahy z důvodů úřední šikany. Vedení města má být katalyzátorem vztahů občan - město - stát - plátce daně (firmy, podnikatelé). Zboření bariér mezi státní a místní správou povede k silnějšímu propojení zájmů města a podnikatelské sféry. Toto propojení může být unikátním příkladem pro ostatní města naší země.

Petr Pošmourný, předseda KV TOP 09 Libereckého kraje

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem