Registr smluv místo politických kšeftů

Liberecký kraj

Registr smluv místo politických kšeftů

Registr smluv od roku 2015

Transparentní státní správa je jednou z priorit TOP 09 už od jejího vzniku. Lidé mají právo vidět všechny informace o výdajích veřejné správy přehledně na jednom místě. Registr umožní rozbít vazby lokálních zastupitelů a politických podnikatelů, kteří společně zneužívají prostředky, obcí, měst a krajů.

Všechny objednávky, faktury a smlouvy budou zveřejněné na internetu, zveřejnění jedné smlouvy trvá cca 5 minut. Údajů, které spadají pod ochranu osobních údajů, obchodního tajemství, nebo bezpečnosti státu, se zveřejnění týkat nebude.

Petr Pošmourný, předseda KV TOP 09 Libereckého kraje

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem