Místní akční skupiny: První slib, který vláda nesplní?

Místní akční skupiny: První slib, který vláda nesplní?

Ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová (ANO) v únoru přislíbila, že vláda přes místní akční skupiny pošle na rozvoj venkova nejméně 27 miliard korun. Vláda tento slib nesplnila. Místní akční skupiny tak získávají o čtvrtinu méně peněz, než se původně plánovalo. Akční skupiny zvažují, že budou proti postoji ministerstev protestovat v České republice i v Bruselu. Poslanci klubu TOP 09 a Starostů na nesplněný slib upozornili a apelovali na vládu, aby situaci změnila.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem