Mladá Boleslav zvažuje zákaz hluku

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav zvažuje zákaz hluku

Sekání trávy motorovými sekačkami, používání křovinořezů či řezání cirkulárkou může být ve dnech státních svátků a o nedělích v Mladé Boleslavi minulostí. Samotný nápad na vyhlášku regulující hluk vzešel z požadavků místních obyvatel, kteří definovali problémy, které v Boleslavi pociťují na fóru „Zdravé město“.

Přípravu zmíněné přihlášky inicioval Daniel Marek, náměstek primátora za TOP 09. Na návrhu se zatím pracuje, nicméně podobný model o zákazu hluku funguje již v řadě českých měst, takže není žádný důvod, proč by nemohl být zaveden i v Mladé Boleslavi.

V současné chvíli se uvažuje nad tím, že by byl nadměrný hluk zakázán ve státní svátky a v neděli pouze v době od 6 do 12 hodin a to z toho důvodu, aby se odpoledne mohli věnovat svému domu a zahradě ti lidé, kteří to v jiných dnech z pracovních či jiných důvodů nestíhají.

Napište nám, co si o našem návrhu myslíte. A pokud ho chcete podpořit, tak ho prostě sdílejte.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem