Zachovejme ráz Mnichovic

Mnichovice

Zachovejme ráz Mnichovic

Mnichovice, rozkládající se v malebně zvlněné krajině uprostřed idylického Ladova kraje, jsou jednou z posledních obcí v prstenci okolo hlavního města Prahy, která dosud nebyla nenávratně zničena nekontrolovatelnou bytovou zástavbou. TOP 09 do písmene dodržela slib, daný občanům Mnichovic v minulých volbách a stala se strážcem jejich venkovského charakteru. Podařilo se, mimo jiné, zcela eliminovat výstavbu sídliště městského typu nad městem, která byla v roce 2010 již před realizací. Návrh nového územního plánu, o kterém budou mnichovičtí v komunálních volbách nepřímo rozhodovat, přináší každému vlastníku možnost k rozvoj podnikání, zejména v občanské vybavenosti, ústřední cyklostezku podél říčky Mnichovky, obnovu ztracených rybníků, luk a pastvin i nový hospic. Radikálně však omezuje tvorbu dalších parcel pro bytovou zástavbu, kterých je zde k dispozici ještě téměř 80 hektarů!

JUDr. Jan Zenkl

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem