Využití zámku

Moravský Krumlov

Využití zámku

V dotační žádosti z norských fondů na úpravu krumlovského zámku jsme neuspěli především proto, že nejsme majitelé zámku. Smlouva o smlouvě budoucí o odkupu zámku nebyla ze strany Incheby podepsána. Bez ohledu na to, kdo je vlastníkem zámku, musí být město hlavním tahounem nejenom oprav, ale i hlavním organizátorem využití prostor pro kulturně společenské potřeby celého regionu. V rámci uzavřené platné nájemní smlouvy na výstavní prostory budeme letos vystavovat část sbírek Medy Mládkové. V rámci nového dotačního období EU předpokládáme zapojení města a majitelů do programů na další opravy zámku.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem