Navrhujeme změny školského zákona

Navrhujeme změny školského zákona

Poslanci TOP 09 podali hned několik pozměňovacích návrhů ke školskému zákonu. Zasazují se o možnost volby individuálního vzdělávání i na druhém stupni ZŠ, chtějí pomoci žákům se speciálními vzdělávacími potřebami a zaměřují se i na debaty ohledně povinností a odpovědnosti školských rad. Poslanci TOP 09 chtějí také pomoci lidem, které limituje při hledání práce jejich nedokončené základní vzdělání. To by si nezaměstnaní mohli doplnit dálkovou formou.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem