Rozklikávací rozpočet - transparentní obec

Nové Město na Moravě

Rozklikávací rozpočet - transparentní obec

Rozklikávací rozpočet v Novém Městě na Moravě v loňském roce získal první cenu soutěže Zlatý erb. Obsahuje aktuální informace včetně stavu čerpání a detailní informace o předpokládaných nákladech (tzn. rozpočtu) a skutečných výdajích (tzn. čerpání). Je klíčovým nástrojem veřejné kontroly hospodaření města a funguje jako prevence korupce.

Jaderná elektrárna Dukovany - klíčový zaměstnavatel

Další provoz a rozvoj JE Dukovany není samozřejmostí. Prosazujeme urychlení výstavby pátého bloku JE Dukovany, která přivede rozsáhlé investice do regionu a s nimi i nové pracovní a podnikatelské příležitosti. Prosazujeme zapojení třebíčských a regionálních firem do subdodavatelských zakázek, souvisejících s výstavbou nového bloku a s obnovou zařízení původních čtyř bloků JE Dukovany.

V zastupitelstvu chceme pro tento účel iniciovat spolupráci s hospodářskou komorou, krajským zastupitelstvem, poslaneckou sněmovnou, senátem a odpovídajícími ministerstvy. Zmapujeme možnosti třebíčských a regionálních firem pro podíl na rozvoji JE Dukovany.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem