Hornické město s perspektivou

Nové Sedlo

Hornické město s perspektivou

200letá hornická tradice a na ní navázaný těžký průmysl vždy nabízely mnoho pracovních příležitostí. S poklesem těžby se z města stalo upadající místo s vysokou nezaměstnaností a poznamenaným životním prostředím.

Starosta Martin Loukota (TOP 09), nominovaný Svazem měst a obcí ČR na titul Starosta 2010 - 2014, dokázal mnohé změnit: Několik projektů na podporu v nezaměstnanosti, projekt na spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování, spolupráce s Agenturou pro sociální začleňování a těsná a úspěšná spolupráce s krajským ředitelstvím Úřadu práce, rekonstrukce mnoha městských budov, komunikací, sportovního areálu, základní školy nebo městského sídliště. Tím ale plány na rozvoj města nekončí.

TOP 09 podporuje starostu, který se snaží stmelit zastupitelstvo města, chce zlepšit často pochmurnou náladu občanů, bojuje proti udavačství a pomlouvání a usiluje o lepší komunikaci občanů s radnicí. Starostu, který usiluje o důvěru občanů v celé vedení Nového Sedla - města s velkým potenciálem a možnostmi.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem