Obce teď dostanou víc

Obce teď dostanou víc

TOP 09 a Starostové splnili svůj předvolební slib. Novela rozpočtového určení daní přinesla 12 miliard korun do rozpočtů více než šesti tisíc obcí a měst. Polepšily si tak všechny kraje kromě Prahy. O část příjmů sice přišla také tři velká města - Brno, Plzeň, Ostrava, ale všude jinde změna pomáhá výrazně zvýšit kvalitu života. Obce mohou zajišťovat víc služeb pro obyvatele. Opravy chodníků, zateplování obecních budov, opravy škol, hřišť, koupališť, rozšiřování cyklostezek a obecní zeleně, to jsou jen vybrané příklady investic, které obce musely v minulosti odkládat na neurčito. Spravedlivé rozdělení vybraných daní tak možná v konečném důsledku pomůže zastavit vylidňování venkova. Více se dozvíte na webu Obce lidem. Na těchto stránkách také můžete napsat, kam byste peníze investovali vy.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem