Obce získaly o 11 procent více peněz díky rozpočtovému určení daní

Obce získaly o 11 procent více peněz díky rozpočtovému určení daní

V minulém volebním období se podařilo TOP 09 a Starostům prosadit změnu v rozdělení daní, díky kterému získaly obce více peněz na investice. Nejvíce reforma pomohla rozpočtům samospráv obcí se 2 až 5 tisíci obyvateli. Nové rozpočtové určení daní výrazně zmírnilo také příjmové propady obcí a měst střední velikosti. „Nepohoršila si ani ta největší města, ačkoli z jejich strany v minulosti zaznívaly vůči novému nastavení silné výhrady. Osobně jsem velmi rád, že se jejich představitelé mýlili,“ řekl pražský poslanec a člen rozpočtového výboru František Laudát (TOP 09).

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem