Gamblerství ničí životy rodinám a dětem

Opava

Gamblerství ničí životy rodinám a dětem

Je alarmující, jak v našich městech přibývá počet heren a hracích automatů. Objevují se také v centru města a to odpuzuje nejen místní občany, ale i turisty. Šíření hazardu nepřispívá ke klidnému životu našich rodin a představuje riziko pro zdravou výchovu dětí. Gamblerství je vážné onemocnění a je třeba mu předcházet všemi dostupnými prostředky. Výdaje na léčbu závislých gamblerů, na jejich finanční podporu a především škody napáchané na životech dětí a zničených rodinách daleko převyšují peníze, které města získávají z hazardu.

Martin Hrošek, kandidát na primátora města Opava

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem