Podporujeme individuální vzdělávání na druhém stupni základních škol

Podporujeme individuální vzdělávání na druhém stupni základních škol

Poslanci TOP 09 předložili pozměňovací návrh k novele školského zákona, ve kterém požadují možnost individuálního vzdělávání i pro děti na druhém stupni ZŠ. Původní verze novely tuto možnost obsahovala, ale předlohu ministerstvo školství nakonec stáhlo. Expertka pro oblast školství poslankyně TOP 09 Anna Putnová říká: "Je důležité, aby tato varianta existovala jako výraz plurality, svobody volby a názorové pestrosti ve vzdělání.“ Poslanci TOP 09 zároveň pro formu individuálního vzdělání na druhém stupni chtějí záruku vysokoškolsky vzdělaného vyučujícího.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem