Příbram podpoří cyklistický klub

Příbram

Příbram podpoří cyklistický klub

Náš příbramský cykloklub se dostal do nepříjemné situace, jelikož se mu nepodařilo získat dostatek finančních prostředků od sponzorů pro zaplacení kauce u Mezinárodní cyklistické unie (UCI). Pokud by cykloklub peníze nesehnal, přišel by o možnost zúčastnit se mezinárodní soutěže, což by byla velká škoda. Cyklistický klub proto požádal o půjčení peněz samotné město, které ovšem má velice napjatý rozpočet.

S možným řešením přišli zastupitelé za TOP 09, kteří navrhli, že pokud se pro klub nepodaří získat peníze jiným způsobem, chtějí podpořit cyklistický klub z vlastních peněz. Tento návrh následně podpořila více než polovina zastupitelů města Příbram.

Mít ve městě kontinentální tým není samozřejmost. Je za tím obrovský kus práce, který by bez pomoci přišel vniveč. Našim cílem je motivace mladých cyklistů a podpora mládežnického sportu.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem