Jedna integrovaná metropolitní jízdenka

Středočeský kraj

Jedna integrovaná metropolitní jízdenka

Většina moderních evropských metropolí má fungující systém metropolitní dopravy, který obyvatelům nabízí snadné, rychlé a dostupné cestovaní - za prací, za studiem i za zábavou.

Prioritou TOP 09 a Starostů je proto prosazení vzniku Metropolitní integrované dopravy v co nejkratší možné době. Místo 3 drahých a nesourodých systémů řízení veřejné dopravy chceme jeden. Dostupný, kvalitní, jednoduchý a efektivní. Takový, aby pomohl zajistit lepší mobilitu tisícům lidí, kteří každý den vyrážejí do metropole - ideálně s jednou jízdenkou na všechny typy městské dopravy v Praze a okolí.

„Kvalitní doprava je nákladný proces. Vynaložené prostředky musí být využity efektivně a ve prospěch Středočechů i Pražanů. Bez fungující dopravy je další rozvoj Středočeského kraje těžko představitelný,“ říká krajský zastupitel Petr Stříbrnský.

„Systém dopravy musí být jednodušší a efektivnější. Zkušenosti ze zahraničí jednoznačně ukazují, že to jde. Stačí si z nich vzít příklad,“ navrhuje krajský zastupitel Patrik Brodan.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem