Rozjetá velkorypadla nic nezastaví

Ústecký kraj

Rozjetá velkorypadla nic nezastaví

To poslední, co Ústecký kraj v dnešní době skutečně potřebuje, je rozšiřování těžby hnědého uhlí. Proto je TOP 09 zásadně proti jakékoli změně těžebních limitů. Devastovat krajinu a likvidovat obce je ospravedlnitelné jedině ve chvíli, kdy je vážně ohrožena energetická bezpečnost naší země. Ztrátovou těžbu uhlí a uměle podporovanou zaměstnanost by nakonec zaplatili ti, kterým by rypadla nenávratně zničila okolí - obyčejní lidé, podnikatelé a živnostníci.

Michal Kučera, poslanec PS ČR, TOP 09 Ústecký kraj

Připojte se k petici Další drancování ústeckého kraje? Už z nás vytěžili dost!

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
1 příspěvek
24.2.2015 15:53:30
Petr Herman
Petr Herman

Kde je odkaz na nějaký podpis petice. Rád bych poslal dalším lidem, třeba se vám to podaří

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem