Město jako partner, ne nepřítel

Ústí nad Labem

Město jako partner, ne nepřítel

Chceme vytvořit systém transparentního, odpovědného a efektivního řízení města a městských organizací. Jsme připraveni konečně řešit enormní zadluženost města. TOP 09 má bohaté zkušenosti s deficity veřejných rozpočtů. Může je proto využít v zájmu záchrany města z dluhové pasti a nezodpovědného řízení.

Usilujeme o zásadní zlepšení sociálního klimatu ve městě. Ústí musí reagovat na selektivní odliv mozků z města, potřebuje rozšířit skupinu přítomných tvůrčích lidí a přitom hledat optimální způsoby, jak zapojit širokou skupinu občanů města, kteří zatím nemají zájem podílet se na reálném životě města (např. na trhu práce, rozvoji města apod.).

Chceme zásadně změnit negativní mediální nálepku Ústí nad Labem a dát příležitost schopným a tvořivým lidem i podnikatelským subjektům, pro které má být město partnerem, ne protivníkem.

Radim Bzura, lídr kandidátky TOP 09 na magistrát Ústí nad Labem

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem