Záchrana smuteční síně

Brno-Židenice

Záchrana smuteční síně

Smuteční síň v Židenicích je architektonicky hodnotná budova významného brněnského architekta prof. Ivana Rullera, autora takových staveb jako je Ingstav či Rondo. Chceme převést smuteční síň do správy naší obce a začít podnikat kroky k její záchraně. Chceme v této oblasti spolupracovat nejen s vedením města Brna, ale i s architektem prof. Ivanem Rullerem a Centrem obnovy památek architektury 20. století (COPA). Součástí projektu záchrany tohoto architektonického díla by měl být i koncept (regulační plán) dalšího rozvoje židenického hřbitova. Tento hřbitov má být dle platného Územního plánu rozšířen na přibližně dvojnásobek své stávající kapacity a bylo by tedy velmi vhodné a žádoucí stanovit pravidla pro jeho rozvoj.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem