Další krok k větší transparentnosti

Židlochovice

Další krok k větší transparentnosti

Chceme usilovat o větší transparentnost, průhlednost a otevřenost radnice. První kroky jsme učinili již nyní. Od ledna 2015 budou usnesení zastupitelstva zveřejňována na internetu. Doposud byly a jsou na webu města čili elektronické úřední desce zveřejňovány pouze zápisy z jednání zastupitelstva. V Židlochovickém zpravodaji se také objevovali vybraná usnesení z jednání radních.

Tento stav jsme se rozhodli vylepšit. Vzhledem k tomu, že rada je orgánem, který velmi výrazně ovlivňuje vývoj města, je zcela jistě na místě, aby byla zveřejňována všechna usnesení, která rada města přijme. Občan tak od ledna tohoto roku najde pod příslušným odkazem v chronologickém sledu publikované úplné usnesení ve formě pdf dokumentů.

Pokud se chcete zapojit do diskuze, přihlašte se pomocí e-mailu a hesla svého účtu v MY.TOP 09, nebo se zaregistrujte.

Přihlášení

Přihlašovací údaje jsou společné s portálem MY.TOP 09. Pokud na tomto portále nemáte uživatelský účet, můžete se zaregistrovat zde. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat obnovit zde.

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
0 příspěvků

Hledáme 1 milión lidí, jako jste vy. Lidí, kteří nepotřebují, aby je stát nebo nějaký novodobý spasitel vodili za ruku, umetali jim cestu a zajistili jim pravidelnou misku krmiva jen za to, že nebudou přemýšlet a nebudou se starat o nic kromě piva a teplé večeře.

Podívejte se na otázky, které řeší váš kraj, a na odpovědi, které vám nabízí kandidáti TOP 09. Vyjádřete svůj postoj k tématům, která vás zaujala, nebo nám napište, čím by se TOP 09 ve vašem kraji měla v příštích 4 letech zabývat.

TOP 09
Doporučit e-mailem